International zone > Srpski - Српски

Eshop template

(1/1)

Andres08:
Pročitao sam negde ali sad baš neznam tačno u kojem topicu, da  neki tempalti rade na eshopu i na rezervacijama. 
Sad nisam baš ubedjen, ako ču pitat ko glupi neki ili če to biti logično pitanje.   Zar postoje dva templatea na nekim stranicama. Prvi kao onaj na osnovnoj stranici, lice sajta, a drugi u slučaju kupovine sa korpom, znači Eshop?

Ako postoje dva templatea kako je onda moguče da se može instalirati i dodati samo jedno u defultu? 

Izvinite, ali ovde ste mnogi ispred mene. 

Pozdrav,

Zoran

kebic:
Druze stvarno postoje dve vrste templejta. E sad sa onim sto redovno koristis sve radi odlicno a sa ovim drugim za neku komponentu ti nudi mogucnost da promenis izled ili prikaz podataka iz recimo rezervacija. Sve u svemu za obicnog korisnika koji nije preterano zahtevan treba samo da instalira komponentu i osnovni elxis templejt i sve ce da radi kao na demu tih komponenti kao za shop tako i za rezervacije.

Andres08:
Hvala puno. To mi je bilo i logično, samo što nisam bio baš siguran, da je tako.  Kad nisi u tom baš unutra onda je svaka mala stvar može da bude komplikovana. Mislim, da ide kao šhopin pop up ili rezervacioni pop up koji se otvara i s tim drugi template.

Zoran

Navigation

[0] Message Index

Go to full version