International zone > Srpski - Српски

Instalacioni problem

<< < (2/6) > >>

Ivan Trebješanin:
Onda ti putanje nisu dobre. Napravi lepo poddomen, tako će ti biti lakše.

kebic:
Slican problem je imao vec jedan clan i kada je napravio podomen sve je bilo ok. Moja pretpostavka je da se kolju .htaccess iz glavnog foldera i ovaj sto si ti napravio, tako da je u tom slucaju jedino resenje poddomen.

KDnet:
Veliko hvala na savjetima,
medjutim, sve sam probao neće.
Čak sam probao i sve inastalacione foldere i fajlove postaviti direktno u www direktorijum, ponovo prijavljuje istu gresku.
Stvarno čudno

Ivan Trebješanin:

--- Quote from: KDnet on August 26, 2009, 17:50:26 ---... sve sam probao neće.

--- End quote ---

Ja ipak ne verujem da PHP laže... jer ako on kaže da ne može da otvori fajl, onda ili fajl ne postoji, ili PHP nema dozvole da ga vidi.
Znači pogledaj da li postoji fajl sajtovi/kdubica/www/sajt1/includes/adodb/adodb.inc.php sa dozvolama 644, i proveri dozvole za foldere: sajt1, sajt1/includes, i sajt1/includes/adodb
Treblo bi da su 755

KDnet:
Kažem sad je sve u www folderu
i kad u putanju stavim sajtovi/kdubica/www
dobijem ovakvu grešku

Notice: Trying to get property of non-object in /sajtovi/kdubica/www/includes/domit/xml_domit_getelementsbypath.php on line 188

Notice: Only variable references should be returned by reference in /sajtovi/kdubica/www/includes/domit/xml_domit_getelementsbypath.php on line 100

Fatal error: Call to a member function getText() on a non-object in /sajtovi/kdubica/www/installation/includes/elxisinstaller.php on line 1586

tj. dođem do 71% instalacije
međutim kad u putanju stavim       /www
instalacija krene dalje(dođe do koraka za izbor teme) i prikaže mi ovakvu grešku

Warning: elxisInstaller::require_once(/www/includes/adodb/adodb.inc.php) [function.elxisInstaller-require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sajtovi/kdubica/www/installation/includes/elxisinstaller.php on line 700

Fatal error: elxisInstaller::require_once() [function.require]: Failed opening required '/www/includes/adodb/adodb.inc.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /sajtovi/kdubica/www/installation/includes/elxisinstaller.php on line 700

Gledao sam dozvole i stoji 755

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version