International zone > Srpski - Српски

Ne vide se vesti na pocetnoj (?)

<< < (4/4)

Andres08:

--- Quote from: kebic on April 20, 2011, 10:46:30 ---Ma druze nije trebalo da iskljucis sop pro nego da preimenujes samo onaj fajl koji sam ti naveo u predhodnom postu. Seo pro je odlicna stvar i uvek treba da ti je ukljucena.

--- End quote ---




--- Quote from: kebic on April 19, 2011, 11:31:58 ---Vidim da si ukljucio seopro ali sad je pitanje jel ti htaccess dobro podesen (treba da preimenujes htaccess.txt u .htaccess)

--- End quote ---

Oh vidiš, stvarno sam levak neki.   Znači treba da htaccess preimenujem, ali me na zanima u koji oznaku na kraju . tačke?  U prethodnom postu napisao si iz htaccess.txt u .htaccess. To znači da je celi fajl  htaccess.htaccess? Malo čudno mi se vidi, pa pitam zato.

kebic:
Tacka se stavlja na pocetak zato sto linux serveri onda sakriju taj fajl od ostalih korisnika i vidi ga samo apache server. Znaci fajl treba da se zove .htaccess i onda ukljucis seopro i sve radi kao saliveno.

Andres08:
Hvala ti puno na tim upustvima.  To sam uradio, i stvarno je sakrilo .htaccess.   

Isto tako sam prevrnuo i taj forum i ne vidim, da bi nekde bilo novije uspustvo  ili bolje rečeno rešenje za pravilno dodavanje videa, kojeg meni u TinyMCE neče da dodaje.  Znaš više o tome ili je takvo dodavanje još u povojima.  Sam imam drugi, Article manager admin na nekoj drugoj stranici i tamo treba da se doda u html embed, medjutim ovde sam probao i to, pa neče ni tako da radi.  Sad sumnjam, da ja imam verovatno nešto ugašnjeno.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version