International zone > Srpski - Српски

Instalacioni problem

<< < (3/6) > >>

Ivan Trebješanin:

--- Quote from: KDnet on August 26, 2009, 22:59:12 ---Fatal error: elxisInstaller::require_once() [function.require]: Failed opening required '/www/includes/adodb/adodb.inc.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /sajtovi/kdubica/www/installation/includes/elxisinstaller.php on line 700

--- End quote ---

Ovo sad izgleda kao da je open_basedir restrikcija, ali nije mi jasno štošta kod tog servera. Reci ti nama jel' to neki od onih "džabe" hostinga?

KDnet:
Nije džaba plaća se.
Vjeruj mi da mi je nakon svih ovih pokušaja i izluđivanja, a i vas zamaram problemom,
palo na pamet da nije do servera.
Jer u zadnjih mjesec-dva imam problema s hostingom.
Uglavnom sajt nije bio vidljiv u prosjeku 8h dnevno.
Isto tako dešava se i ftp konekcija prekine iz neobjašnjivih razloga, pa uploaduj bukvalo fajl po fajl da ne bi nedostajao.
Ne zanm šta činiti

Ivan Trebješanin:

--- Quote from: KDnet on August 27, 2009, 00:19:19 ---E sad mijenjati hosting....
Ne znam je li pametno

--- End quote ---

Što bosanci kažu: "Sevap je!"
Ovde ne smem da reklamiram hosting, ali uni web hosting spojeno sa com na kraju bi mogao da posluži. Ja sam imao brojne sajtove na tom hostingu pre nego što sam uzeo svoj server.

ivanm:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'polovnim_ivan'@'localhost' (using password: YES) in /home/polovnim/public_html/includes/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 364

WTF ?
100 % sam uneo lepo username i password :S

Kod nineta sam na hostingu

kebic:

--- Quote from: ivanm on September 12, 2009, 20:51:03 ---Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'polovnim_ivan'@'localhost' (using password: YES) in /home/polovnim/public_html/includes/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 364

WTF ?
100 % sam uneo lepo username i password :S

Kod nineta sam na hostingu

--- End quote ---

Ajd sad polako koji je domen, ko je Nine i slicno i ako mozes o hostingu sta je instalirano jel php4 ili 5 koja baza islicno.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version