Ελληνικό Forum > Διαχείριση

Ρώσικο ΑΤΙΑ στην διαχείριση...

(1/2) > >>

xenios:
Γεια και χαρά! Ελπίζω όλοι να είσαστε καλά και δυνατοί.


Μια ερώτηση γρήγορη, εμφανίστηκε ξαφνικά στην διαχείριση κάτι που μάλλον γράφει ρεκλάμα, δηλαδή διαφήμιση... Αλλά δεν μου βγάζει κανένα νόημα το πως έγινε αυτό και γιατί μόνο του εμφανίζεται στα ρώσικα...  Ξέρει κανείς να μου πει κάτι γιαυτό;


datahell:
Το σίγουρο είναι ότι δεν είναι εξωγήινης προέλευσης αλλά Ρωσικής. Μιλάμε για το component Advertising του Andrej Kambalov. Κάποιος το εγκατέστησε, οι επεκτάσεις δεν εγκαθίστανται μόνες τους. Μήπως το εγκατέστησες μέσω EDC; Ένα κλικ είναι όλο κι όλο...

michalis1984:
Μάλλον το έχεις εγκαταστήσει και το ξέχασες.. To έχω και εγώ. Στις προηγούμενες εκδόσεις του elxis ο τίτλος εκεί ηταν γραμένος στα αγγλικά "advertising" .. κατι τέτοιο. Με το που αναβάθμισα σε 4.5 ή 4.6 δεν θυμάμαι ακριβώς ο τίτλος έγινε στα ρώσικα. Μου κίνησε την περιέργεια το γιατί αλλά δεν έδωσα και πολλή σημασία..

xenios:
Έχετε δίκιο και οι δύο. Φυσικά εγώ το εγκατέστησα μέσω του υπέροχου EDC που έχεις φτιάξει, παλαιότερα, στην έκδοση 4.5 του Elxis και εμφανιζόταν στα αγγλικά. Τονίζοντας πως όντως εμφανίστηκε όμως στα Ρώσικα έτσι μετά την αναβάθμιση από 4.5 σε 4.6...

Δεν βρήκα επιλογή γλώσσας, να το σβήσω για να το ξαναδοκιμάσω μήπως είναι bug και να ενημερώσω; Θέλετε;

datahell:
Όχι, δεν είναι bug. Στο 4.6 εμφανίζεται σωστά, σε προηγούμενες εκδόσεις δεν εμφανίζεται σωστά. Στο συγκεκριμένο component στην Αγγλική γλώσσα εμφανίζεται το μενού στα Αγγλικά και σε όλες τις άλλες στα Ρώσικα. Μη ρωτάτε γιατί, έτσι το έχει φτιάξει ο κατασκευαστής του.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version